DNB logo
 
cid image002 jpg01CE039D
 Eidsiva-logo
Flugger
ØClogo-liten
 
 
Logo Nordbohus_200x47
Mobelringenlogo
 omflogo

Resultater NM Veteraner

Resultatliste over ferdigspilte klasser finner du her (pdf-format)

Damer 35

1. M. Sklepkiewics, Bærums verk

2. K. Aune, Kjelsås BTK

3. N. Jeletich, B-72

4. C Q. Henriksen, Bjørndal IF

5. J. Haugen, B-72

Damer 50

1. U. Halvorsen, Langhus IL

2. B. Hansen, Lynild BTK

3. K. Jansson, Drammen BTK

4. S. Leffmann, Stavanger BTK

5. E. Doverby, Lynild BTK

Herrer 80:

1. C. Claussen, Kobra BTK

2. L. Stalsberg, Kjelsås BTK

3. R. Eriksen, Kobra BTK

4. T. Sørum, Kobra BTK

5. T. Aas, Kobra BTK

Herrer 60

Kvartfinaler:

J-F. Elverhøi, Sarpsborg BTK - K. Helseth, Fokus BTK: 0 - 3

S. Paulsen, Husøy & Foynland IF - G. Greve, Fjell-Kameratene IL: 0 - 3

K. Aall, Husøy & Foynland IF - M. Benterud, Lynild BTK: 2 - 3

F. Martiniussen, Husøy & Foynland IF - K. Mikkelsen, Laksevåg BTK: 3 - 1

Semifinaler:

K. Helseth, Fokus BTK - G. Greve, Fjell-Kameratene IL: 3 - 1

M. Benterud, Lynild BTK - F. Martiniussen, Husøy & Foynland IF: 1 - 3

Finale:

K. Helseth, Fokus BTK - F. Martiniussen, Husøy & Foynland IF: 1 - 3

Damer 60

Semifinaler:

K. Gjengedal, Lynild BTK - K. Stokke, Lynild BTK: 3 - 1

A. Larsen, Lynild BTK - A. Aarnes, Lynild BTK: 0 - 3

Finale:

K. Gjengedal, Lynild BTK - A. Aarnes, Lynild BTK: 3 - 0

Herrer 35:

Kvartfinaler:

R. Gonzales, B-72 - J. Edvardsen, Lynild BTK: 3 - 0

T. Gundersen, Lynild BTK - T. Herting, Fokus BTK: 0 - 3

D. Malmberg, Drammen BTK - P. Lilleseth, Fokus BTK: 0 - 3

J. Jacobsen, Lynild BTK - C. Jonassen, Fokus: 0 - 3

Semifinaler:

R. Gonzales, B-72 - T. Herting, Fokus BTK: 3 - 0

P. Lilleseth, Fokus BTK - C. Jonassen, Fokus: 3 - 0

Finale:

R. Gonzales, B-72 - P. Lilleseth, Fokus BTK: 3 - 1

Herrer 50:

Åttendelsfinaler:

J.O. Haugen, B-72 - K. Lygren, Fjell-Kameratene IL: 1 - 3

T. Hovde, Kjelsås BTK - S. Folkeson, Fokus BTK: 2 - 3

G.R. Mathiesen, Eiker BTK - T. Wold, Forneby BTK: 3 - 1

E. Hauge, Hvam - K. Stordal, Hardanger BTK: 2 - 3

H. Nilsen, B-72 - T. Buettner, Eiker BTK: 3 - 0

J. Guldbrandsen, Kjelsås BTK - J.H. Strange, Lynild BTK: 0 - 3

B.I. Lillevold, Bodø BTK - T. Frilseth, Lynild BTK: 1 - 3

L.O. Olafsen, Nordre Eidsvill IL - P. Guttormsen, Bjørndal IF: 1 - 3

Kvartfinaler:

K. Lygren, Fjell-Kameratene IL - S. Folkeson, Fokus BTK: 0 - 3

G.R. Mathiesen, Eiker BTK - K. Stordal, Hardanger BTK: 2 - 3

H. Nilsen, B-72 - J.H. Strange, Lynild BTK: 3 - 0

T. Frilseth, Lynild BTK - P. Guttormsen, Bjørndal IF: 1 - 3

Semifinaler:

S. Folkeson, Fokus BTK - K. Stordal, Hardanger BTK: 3 - 1

H. Nilsen, B-72 - P. Guttormsen, Bjørndal IF: 1 - 3

Finale:

S. Folkeson, Fokus BTK - P. Guttormsen, Bjørndal IF: 3 - 2

Herrer 40:

Kvartfinaler:

R. Andersson, Stord BTK - A. Brække, B-72: 3 - 0

T. Møller, Jevnaker BTK - V. Horgen, B-72: 1 - 3

S. Yalda, Fokus BTK - R. Henning, Dal. 3 - 0

A. Hoel, Jevnaker BTK - F. Grini, B-72: 0 - 3

Semifinaler:

R. Andersson, Stord BTK - V. Horgen, B-7: 3 - 0

S. Yalda, Fokus BTK - F. Grini, B-72: 0 - 3

Finale:

R. Andersson, Stord BTK - F. Grini, B-72: 3 - 0

Herrer 70:

Kvartfinaler:

B. Kopperud, Drammen BTK - GR Jahrman Lynild BTK: 3 - 0

S. Paulsen, Sarpsborg BTK - Å. Solvang Lynild BTK: 0 - 3

K. Jørgensen, Lynild BTK - A. Eide, Eiker BTK: 0 - 3

T.Løkken, Drammen BTK - I. Pirisi, Bjørndal IF: 3 - 0

Semifinaler:

B. Kopperud, Drammen BTK - Å. Solvang Lynild BTK: 0 - 3

A. Eide, Eiker BTK - T.Løkken, Drammen BTK: 3 - 1

Finale:

Å. Solvang Lynild BTK - A. Eide, Eiker BTK: 3 - 0

Mixed Double 50

1. S. Folkeson/E. Doverby, Fokus BTK/Lynild BTK

2. J.H. Strange/B. Hansen, Lynild BTK

3. J. Guldbrandsen/U. Halvorsen, Kjelsås BTK/Langhus IL

3. E. Aulie/K. Gjengedal, Lynild BTK

Mixed Double 35

1. R. Gonzales/N. Jeletich, B-72

2. C. Henriksen/R. Andersson, Bjørndal IF/Stord BTK

3. K. Aune/T. Gundersen, Kjelsås BTK/Lynild BTK

3. J. O. Haugen/J. Haugen, B-72

 

Resultater fra lørdagens spill:

Herrer Double 35

1. R. Gonzales/ F. Grini, B-72/B-72

2. R. Andersson/P. Guttormsen, Stord BTK/Bjørndal IF

3. C. Jonassen/P. Lilleseth, Fokus BTK/Fokus BTK

3. E. Onsum/V. Horgen, B-72/B-72

5. S. Yalda/ J. Edvardsen, Fokus BTK/Lynild BTK

5. A. Hoel/R. Hansen, Jevnaker BTK/Sarpsborg BTK

5. R. Andersen/S. Wertebach, B-72/B-72

5. M. Porobic/P. M. Putz, Fokus BTK/Fokus BTK

Herrer Double 50

1. H. Nilsen/J.O. Haugen, B-72/B-72

2. K. Stordal/S. Folkeson, Hardagner BTK/Fokus BTK

3. T. Ekrann/T. Frilseth, Lynild BTK/Lynild BTK

3. L.O. Karlsen/T. Strand, Sarpsborg BTK/Sarpsborg BTK

Herrer Double 60

Semifinaler:

Elverhøi/Paulsen Sarpsborg BTK - Jørgensen/Kyllingstad Eiker BTK: 3 - 2

Dahl/Pirisi Bjørndal IF - Herland/Schierning Fokus BTK: 0 - 3

Finale:

Elverhøi/Paulsen Sarpsborg BTK - Herland/Schierning Fokus BTK: 3 - 1

 

Herrer Double 70

Semifinaler:

Solvang/Hauge Lynild BTK - Dybvik/Løkken Drammen BTK:  3 - 1

Paulsen/Nilsen Sarpsborg BTK - Kopperud/Kristiansen Drammen BTK: 2 - 3

Finale:

Solvang/Hauge Lynild BTK - Kopperud/Kristiansen Drammen BTK: 3 - 0

Damer Double 35

1. U. Halvorsen/E. Doverby, Langhus IL/Lynild BTK

2. B. Hansen/A. Larsen, Lynild BTK/Lynild BTK

3. K. Aune/C.Q. Henriksen, Kjelsås BTK/Bjørndal IF

4. A. Aarnes/K. Gjengedal, Lynild BTK/Lynild BTK

5. N. Jeletich/J. Haugen, B-72/B-72

6. B. Kittelsen/E. Skjærsveen, Lynild BTK/Lynild BTK

7. S. Leffmann/K. Stokke, Stavanger BTK/Lynild BTK

 

LAG H35

Fokus 2 - HamKam: 3 - 0

Skjoldar - B72 3: 0 - 3

B-72 2 - Harestua: 3 - 2

Harestua 2 - Drammen BTK: 0 - 3

Kvartfinaler:

Drammen - B72 1: 0 - 3

Jevnaker - Fokus 2: 3 - 0

Fokus 1 - B72 3: 3 - 1

B72 2 - Lynild 1: 1 - 3

Semifinaler:

B-72 1 - Jevnaker 1: 3 - 0

Lynild 1 - Fokus 1: 2 - 3

Finale:

B-72 - Fokus 1: 3 - 0

Link til Kampresultater på pdf

LAG H50

Eiker BTK - Fokus BTK: 1 - 3

Bodø - Kobra: 3 - 2

Fjell 1 - Fornebu BTK 1: 2 - 3

Kjelsås 1 - B 72 1: 1 - 3

Lynild 1 - Bodø: 2 - 3

Sarpsborg 1 - Fokus 1: 2 - 3

Fornebu 1 - Bjørndal 1: 2 - 3

Semifinaler:

B-72 1 - Bodø 1: 3 - 0

Fokus 1 - Bjørdal 1: 1 - 3

Finale:

B-72 - Bjørndal 1: 3 - 2

Link til Kampresultater i pdf

LAG H60

Fokus 1 - HamKam: 3 - 0

Sarpsborg - Eiker 1: 3 - 0

Husøy - Lynild 1: 3 - 1

Bjørndal - Kobra: 2 - 3

Semifinaler:

Sarpsborg 1 - Fokus 1: 3 - 2

Husøy - Kobra: 3 - 1

Finale:

Sarpsborg - Husøy: 2 - 3

Link til Kampresultater på pdf

LAG H70

Kobra - Lynild 2: 1 - 3

Semifinaler:

Lynild 1 - Eiker 1: 3 - 0

Drammen 1 - Lynild 2: 3 - 0

Finale:

Drammen 1 - Lynild 1: 1 - 3

Link til kampresultater i pdf

Damer Lag

Lynild 2 - B-72: 3 - 2

Lynild 1 - Lynild 3: 3 - 0

Finale:

Lynild 2 - Lynild 1: 2 - 3

Link til Kampresultater i pdf

 

Informasjon

Kobra Bordtennisklubb

Besøksadresse:
KOBRAHALLEN
Otervegen 26
2211 Kongsvinger

Postadresse:
v/ Tore Eig
Konglevn 29
2214 Kongsvinger

Logo Kobra bordtennisklubb

Login Form