DNB logo
 
cid image002 jpg01CE039D
 Eidsiva-logo
Flugger
ØClogo-liten
 
 
Logo Nordbohus_200x47
Mobelringenlogo
 omflogo

Resultater NM Veteraner

Resultatliste over ferdigspilte klasser finner du her (pdf-format)

Damer 35

1. M. Sklepkiewics, Bærums verk

2. K. Aune, Kjelsås BTK

3. N. Jeletich, B-72

4. C Q. Henriksen, Bjørndal IF

5. J. Haugen, B-72

Damer 50

1. U. Halvorsen, Langhus IL

2. B. Hansen, Lynild BTK

3. K. Jansson, Drammen BTK

4. S. Leffmann, Stavanger BTK

5. E. Doverby, Lynild BTK

Herrer 80:

1. C. Claussen, Kobra BTK

2. L. Stalsberg, Kjelsås BTK

3. R. Eriksen, Kobra BTK

4. T. Sørum, Kobra BTK

5. T. Aas, Kobra BTK

Herrer 60

Kvartfinaler:

J-F. Elverhøi, Sarpsborg BTK - K. Helseth, Fokus BTK: 0 - 3

S. Paulsen, Husøy & Foynland IF - G. Greve, Fjell-Kameratene IL: 0 - 3

K. Aall, Husøy & Foynland IF - M. Benterud, Lynild BTK: 2 - 3

F. Martiniussen, Husøy & Foynland IF - K. Mikkelsen, Laksevåg BTK: 3 - 1

Semifinaler:

K. Helseth, Fokus BTK - G. Greve, Fjell-Kameratene IL: 3 - 1

M. Benterud, Lynild BTK - F. Martiniussen, Husøy & Foynland IF: 1 - 3

Finale:

K. Helseth, Fokus BTK - F. Martiniussen, Husøy & Foynland IF: 1 - 3

Damer 60

Semifinaler:

K. Gjengedal, Lynild BTK - K. Stokke, Lynild BTK: 3 - 1

A. Larsen, Lynild BTK - A. Aarnes, Lynild BTK: 0 - 3

Finale:

K. Gjengedal, Lynild BTK - A. Aarnes, Lynild BTK: 3 - 0

Herrer 35:

Kvartfinaler:

R. Gonzales, B-72 - J. Edvardsen, Lynild BTK: 3 - 0

T. Gundersen, Lynild BTK - T. Herting, Fokus BTK: 0 - 3

D. Malmberg, Drammen BTK - P. Lilleseth, Fokus BTK: 0 - 3

J. Jacobsen, Lynild BTK - C. Jonassen, Fokus: 0 - 3

Semifinaler:

R. Gonzales, B-72 - T. Herting, Fokus BTK: 3 - 0

P. Lilleseth, Fokus BTK - C. Jonassen, Fokus: 3 - 0

Finale:

R. Gonzales, B-72 - P. Lilleseth, Fokus BTK: 3 - 1

Herrer 50:

Åttendelsfinaler:

J.O. Haugen, B-72 - K. Lygren, Fjell-Kameratene IL: 1 - 3

T. Hovde, Kjelsås BTK - S. Folkeson, Fokus BTK: 2 - 3

G.R. Mathiesen, Eiker BTK - T. Wold, Forneby BTK: 3 - 1

E. Hauge, Hvam - K. Stordal, Hardanger BTK: 2 - 3

H. Nilsen, B-72 - T. Buettner, Eiker BTK: 3 - 0

J. Guldbrandsen, Kjelsås BTK - J.H. Strange, Lynild BTK: 0 - 3

B.I. Lillevold, Bodø BTK - T. Frilseth, Lynild BTK: 1 - 3

L.O. Olafsen, Nordre Eidsvill IL - P. Guttormsen, Bjørndal IF: 1 - 3

Kvartfinaler:

K. Lygren, Fjell-Kameratene IL - S. Folkeson, Fokus BTK: 0 - 3

G.R. Mathiesen, Eiker BTK - K. Stordal, Hardanger BTK: 2 - 3

H. Nilsen, B-72 - J.H. Strange, Lynild BTK: 3 - 0

T. Frilseth, Lynild BTK - P. Guttormsen, Bjørndal IF: 1 - 3

Semifinaler:

S. Folkeson, Fokus BTK - K. Stordal, Hardanger BTK: 3 - 1

H. Nilsen, B-72 - P. Guttormsen, Bjørndal IF: 1 - 3

Finale:

S. Folkeson, Fokus BTK - P. Guttormsen, Bjørndal IF: 3 - 2

Herrer 40:

Kvartfinaler:

R. Andersson, Stord BTK - A. Brække, B-72: 3 - 0

T. Møller, Jevnaker BTK - V. Horgen, B-72: 1 - 3

S. Yalda, Fokus BTK - R. Henning, Dal. 3 - 0

A. Hoel, Jevnaker BTK - F. Grini, B-72: 0 - 3

Semifinaler:

R. Andersson, Stord BTK - V. Horgen, B-7: 3 - 0

S. Yalda, Fokus BTK - F. Grini, B-72: 0 - 3

Finale:

R. Andersson, Stord BTK - F. Grini, B-72: 3 - 0

Herrer 70:

Kvartfinaler:

B. Kopperud, Drammen BTK - GR Jahrman Lynild BTK: 3 - 0

S. Paulsen, Sarpsborg BTK - Å. Solvang Lynild BTK: 0 - 3

K. Jørgensen, Lynild BTK - A. Eide, Eiker BTK: 0 - 3

T.Løkken, Drammen BTK - I. Pirisi, Bjørndal IF: 3 - 0

Semifinaler:

B. Kopperud, Drammen BTK - Å. Solvang Lynild BTK: 0 - 3

A. Eide, Eiker BTK - T.Løkken, Drammen BTK: 3 - 1

Finale:

Å. Solvang Lynild BTK - A. Eide, Eiker BTK: 3 - 0

Mixed Double 50

1. S. Folkeson/E. Doverby, Fokus BTK/Lynild BTK

2. J.H. Strange/B. Hansen, Lynild BTK

3. J. Guldbrandsen/U. Halvorsen, Kjelsås BTK/Langhus IL

3. E. Aulie/K. Gjengedal, Lynild BTK

Mixed Double 35

1. R. Gonzales/N. Jeletich, B-72

2. C. Henriksen/R. Andersson, Bjørndal IF/Stord BTK

3. K. Aune/T. Gundersen, Kjelsås BTK/Lynild BTK

3. J. O. Haugen/J. Haugen, B-72

 

Resultater fra lørdagens spill:

Herrer Double 35

1. R. Gonzales/ F. Grini, B-72/B-72

2. R. Andersson/P. Guttormsen, Stord BTK/Bjørndal IF

3. C. Jonassen/P. Lilleseth, Fokus BTK/Fokus BTK

3. E. Onsum/V. Horgen, B-72/B-72

5. S. Yalda/ J. Edvardsen, Fokus BTK/Lynild BTK

5. A. Hoel/R. Hansen, Jevnaker BTK/Sarpsborg BTK

5. R. Andersen/S. Wertebach, B-72/B-72

5. M. Porobic/P. M. Putz, Fokus BTK/Fokus BTK

Herrer Double 50

1. H. Nilsen/J.O. Haugen, B-72/B-72

2. K. Stordal/S. Folkeson, Hardagner BTK/Fokus BTK

3. T. Ekrann/T. Frilseth, Lynild BTK/Lynild BTK

3. L.O. Karlsen/T. Strand, Sarpsborg BTK/Sarpsborg BTK

Herrer Double 60

Semifinaler:

Elverhøi/Paulsen Sarpsborg BTK - Jørgensen/Kyllingstad Eiker BTK: 3 - 2

Dahl/Pirisi Bjørndal IF - Herland/Schierning Fokus BTK: 0 - 3

Finale:

Elverhøi/Paulsen Sarpsborg BTK - Herland/Schierning Fokus BTK: 3 - 1

 

Herrer Double 70

Semifinaler:

Solvang/Hauge Lynild BTK - Dybvik/Løkken Drammen BTK:  3 - 1

Paulsen/Nilsen Sarpsborg BTK - Kopperud/Kristiansen Drammen BTK: 2 - 3

Finale:

Solvang/Hauge Lynild BTK - Kopperud/Kristiansen Drammen BTK: 3 - 0

Damer Double 35

1. U. Halvorsen/E. Doverby, Langhus IL/Lynild BTK

2. B. Hansen/A. Larsen, Lynild BTK/Lynild BTK

3. K. Aune/C.Q. Henriksen, Kjelsås BTK/Bjørndal IF

4. A. Aarnes/K. Gjengedal, Lynild BTK/Lynild BTK

5. N. Jeletich/J. Haugen, B-72/B-72

6. B. Kittelsen/E. Skjærsveen, Lynild BTK/Lynild BTK

7. S. Leffmann/K. Stokke, Stavanger BTK/Lynild BTK

 

LAG H35

Fokus 2 - HamKam: 3 - 0

Skjoldar - B72 3: 0 - 3

B-72 2 - Harestua: 3 - 2

Harestua 2 - Drammen BTK: 0 - 3

Kvartfinaler:

Drammen - B72 1: 0 - 3

Jevnaker - Fokus 2: 3 - 0

Fokus 1 - B72 3: 3 - 1

B72 2 - Lynild 1: 1 - 3

Semifinaler:

B-72 1 - Jevnaker 1: 3 - 0

Lynild 1 - Fokus 1: 2 - 3

Finale:

B-72 - Fokus 1: 3 - 0

Link til Kampresultater på pdf

LAG H50

Eiker BTK - Fokus BTK: 1 - 3

Bodø - Kobra: 3 - 2

Fjell 1 - Fornebu BTK 1: 2 - 3

Kjelsås 1 - B 72 1: 1 - 3

Lynild 1 - Bodø: 2 - 3

Sarpsborg 1 - Fokus 1: 2 - 3

Fornebu 1 - Bjørndal 1: 2 - 3

Semifinaler:

B-72 1 - Bodø 1: 3 - 0

Fokus 1 - Bjørdal 1: 1 - 3

Finale:

B-72 - Bjørndal 1: 3 - 2

Link til Kampresultater i pdf

LAG H60

Fokus 1 - HamKam: 3 - 0

Sarpsborg - Eiker 1: 3 - 0

Husøy - Lynild 1: 3 - 1

Bjørndal - Kobra: 2 - 3

Semifinaler:

Sarpsborg 1 - Fokus 1: 3 - 2

Husøy - Kobra: 3 - 1

Finale:

Sarpsborg - Husøy: 2 - 3

Link til Kampresultater på pdf

LAG H70

Kobra - Lynild 2: 1 - 3

Semifinaler:

Lynild 1 - Eiker 1: 3 - 0

Drammen 1 - Lynild 2: 3 - 0

Finale:

Drammen 1 - Lynild 1: 1 - 3

Link til kampresultater i pdf

Damer Lag

Lynild 2 - B-72: 3 - 2

Lynild 1 - Lynild 3: 3 - 0

Finale:

Lynild 2 - Lynild 1: 2 - 3

Link til Kampresultater i pdf

 

Resultater Skaar Cup 10. sept 2011

1. Eskil Wilhelmsen, Kjelsås
2. Jens Jacobsen, Fokus
3. Anton Hoel, Jevnaker
4. Magnus Vikstrøm, Kjelsås
5. Thomas Gundersen, Kjelsås
6. Steinar Nilsen, B-72
7. Trond Aukland, B-72
8. Benjamin Overaa, Jevnaker
9. Tore Kristoffersen, Kjelsås
10. Roman Panov, Kjelsås
11. Even Heggernes, Fornebu
12. Tom Buettner, Eiker
13. Marek Putz, Fokus
14. Kenneth Zeiffert, Fornebu
15. Tor Hovde, Kjelsås
16. Jon Martin Soo Hansen, Sarpsborg
17. Andreas Handeland, Fokus
18. Jens-Thomas Jensen, Fornebu
19. Erik Bergerseter, Kobra
20. Ingar Bergquist, Langhus
21. Bendik Alme, Jevnaker
22. Hilde Gundersen, Kjelsås
23. Stefan Margineanu, Kjelsås
24. Jan Otto Bydall, Kjelsås
25. John Nymoen, Kjelsås

Informasjon

Kobra Bordtennisklubb

Besøksadresse:
KOBRAHALLEN
Otervegen 26
2211 Kongsvinger

Postadresse:
v/ Tore Eig
Konglevn 29
2214 Kongsvinger

Logo Kobra bordtennisklubb

Login Form